Kongres Patient Empowerment 2017

I ruuuuszyliśmy! Pierwszy Kongres Patient Empowerment za nami! Dziękujemy za cudowne przyjęcie i zaangażowanie w czasie debat.

Każdy dzień rozpoczynał się od wystąpień Power Speech z udziałem gości specjalnych:

  • 24 kwietnia: dr Robert Carlson, prezes National Comprehensive Cancer Network w dyskusji z prof. Maciejem Krzakowskim, krajowym konsultantem w dziedzinie onkologii klinicznej porównali praktykę lekarską w duchu idei patient empowerment w Stanach Zjednoczonych i w Polsce.
  • 25 kwietnia: dr David Danko, współzałożyciel Ideas&Solutions, farmakoekonomista, ekspert ochrony zdrowia, pracownik naukowy Corvinus University of Budapest opowiadał o tym jak budować efektywny dialog między decydentami a organizacjami pacjenckimi.

Patroni I MKPE: National Comprehensive Cancer Institute, International Alliance of Patients Organization, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Polska Unia Onkologii, SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, Biuro Rzecznika Praw Pacjenta, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, GCP.pl

 

ZOBACZ PROGRAM
ZOBACZ TRANSMISJĘ (dzień 1)

Posłuchaj o nas w radio:
Międzynarodowy Kongres o relacji lekarz-pacjent – Polskie Radio 24 – polskieradio24.pl
Iga Gierblińska – Warszawa i Mazowsze – najnowsze wiadomości w RDC

Tags

Opublikuj wpis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Instytut Komunikacji Zdrowotnej

Instytut Komunikacji Zdrowotnej

Jesteśmy fundacją, która wspiera pacjentów w budowaniu partnerskich relacji z lekarzami. Prowadzimy szkolenia z komunikacji, zajmujemy się edukacją zdrowotną kierowaną do osób z chorobami przewlekłymi.

Najpopularniejsze wpisy

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy
Kategorie