To już VIII Kongres Patient Empowerment!

Przygotowaliśmy dla Państwa dwudniowy program, a każdy dzień to inna formuła kongresowych spotkań.

14 maja zapraszamy Państwa do Centrum Konferencyjnego Kopernik w Warszawie. To tam spotkamy się w czasie debat z klinicystami, decydentami  i organizacjami pacjentów. Będziemy rozmawiać POLITYCZNIE O ZDROWIU, czyli przyjrzymy się tym działaniom, które składają się na skuteczność polityki zdrowotnej na każdym szczeblu: regionalnym i ogólnopolskim. Majowy termin Kongresu Patient Empowerment w tym roku wyjątkowo został podyktowany wyborami samorządowymi. Zależy nam na dyskusji o zdrowiu w gronie osób zaangażowanych w tworzenie programów profilaktycznych, edukacyjnych, społecznych, które wpływają na budowanie miast przyjaznych zdrowiu.

15 maja spotkamy się wyłącznie on-line. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna w serwisie Medexpress.pl a w mediach społecznościowych (Instagram, TikTok i Facebook) Wyszło na Zdrowie znajdziecie Państwo relacje z tego wydarzenia.

Co zaplanowaliśmy na drugi dzień Kongresu? Wywiady z ekspertami w formule jeden na jeden, wystąpienia liderów organizacji pacjentów, filmy edukacyjne, sesje Q&A.